Vizitky na seznamce RandeDalší originální součástí seznamky Rande, která ji odlišuje od ostatních konkurenčních seznamek, jsou vizitky. Pokud si chceme vytvořit svoji vlastní vizitku a poslat ji ostatním uživatelům této seznamky, najedeme myší na položku Uživatelé a zvolíme možnost Vizitky. Poté klikneme na odkaz vytvořit vizitku a můžeme začít s její tvorbou. V prvním kroku vybereme fotku, resp. obrázek, klikneme na Pokračovat a následuje krok č.2 a tím je výběr pozadí. Jakmile ho máme vybrané, znovu klikneme na Pokračovat a třetím krokem je tvorba textu. Do něho nesmíme vkládat telefonní čísla, e-mailové adresy ani www odkazy a můžeme si sami nastavit cílovou skupinu, které chceme tuto vizitku poslat. Klikneme na Pokračovat a zbývá poslední krok  a tím je samotná aktivace naší vizitky. Tu provedeme odesláním smsky v hodnotě 30 Kč. Vizitka má pak platnost jeden měsíc a bude odeslána minimálně 16 lidem na jejich domácí stránku seznamky Rande.

Xchat.cz je velice používaný online chatovací nástroj. Seznamka.cz je velice populární online seznamka. Seznamka Štěstí je jedna z největších na českém internetu.

Seznamka Rande a diskusní fóra

Na internetové seznamce Rande nechybí ani oblíbená diskusní fóra, která mnozí internetoví uživatelé znají např. z portálů lide.cz nebo libimseti. I na seznamce Rande tak můžeme diskutovat s ostatními registrovanými uživateli na různá témata. Odkaz na diskuze najdeme v horním menu a jednotlivé diskuze jsou zde rozděleny do osmi hlavních kategorií: Láska, sex a vztahy, Volný čas, Hudba a párty, Technika, Města a místa, Vážnější témata, Rande.cz a vše okolo a Ostatní. Každá hlavní kategorie pak obsahuje ještě několik podkategorií.

Facebok přihlášení lze provést i z mobilního telefonu. Facebook přihlásit se je jednoduchá záležitost a otázka deseti sekund.

Seznamka Rande a videa

Součástí seznamky Rande jsou také videa. Dostaneme se k k nim přímo z hlavního menu a podívat se můžeme na stovky různých videí od uživatelů této seznamky. Videa jsou pro větší přehlednost roztříděna do osmi samostatných kategorií: Paříme, Děti a dospělí, Auto-moto, Srandičky, Reportáže, Věda a technika, Zvířátka a Sportovní videa. I zde pak ještě každá kategorie obsahuje několik dalších podkategorií pro snadnější orientaci.

Facebook.cz má už přes miliardu uživatelů. Přihlášení na Facebook je zabezpečené. Facebook.com je největší sociální síť na světě s miliardou uživatelů.

Deníky uživatelů seznamky Rande

Na seznamce Rande si můžeme psát i svůj osobní deník. Můžeme si v něm nastavit, jestli jednotlivé záznamy uvidíme pouze my, naši přátelé nebo všichni uživatelé seznamky. Do záznamů můžeme přidávat i smajlíky a vkládat do nich fotografie. V nastavení si pak můžeme označit některé deníky jsou oblíbené, zobrazit si deníky od našich přátel atd. I pro zápisky do deníků platí pravidlo, že se do nich nesmí vkládat žádná telefonní čísla, e-mailové ani webové adresy.

 Seznamka Rande a hodnocení fotek

Dnes už je téměř samozřejmostí, že na internetových seznamkách můžeme hodnotit, resp. známkovat fotky ostatních registrovaných uživatelů. Jinak tomu není ani na seznamce Rande. Hodnotit portréty ostatních lidí můžeme na škále od jedné do deseti, kdy jeden bod znamená nejhorší a deset bodů naopak nejlepší hodnocení. VIP uživatelé seznamky Rande pak k těmto hodnocením mohou přidávat i komentáře. Zábavnou a atraktivní funkcí je pak duel portrétů. U něho si nastavíme, jestli chceme vybírat z mužů nebo žen a věkové rozmezí a pak se nám vždy zobrazí dvě fotky a my kliknutím na jednu z nich vybíráme, kdo se nám víc líbí. Můžeme si také zobrazit naši vlastní úspěšnost v těchto duelech, nejúspěšnější fotky v jednotlivých kategoriích a absolutní pořadí.

Zábava na Seznamce Rande

Samostatnou kategorií na seznamce Rande je Zábava. Její součástí jsou čtyři podkategorie – Ankety, Hudba, Rádia a Vtipy. Na ankety můžeme nejen odpovídat, ale i zakládat svoje vlastní. Pod hudbu pak patří novinky ze světa hudby, videa, recenze a informace o aktuálních koncertech. V sekci Rádia si pak jednoduše jedním kliknutím můžeme spustit některé z několika desítek rádií ze serveru play.cz. A konečně v sekci Vtipy najdeme stovky vtipů na různá témata (např. černý humor, blondýnky, tchyně, škola, hádanky atd.).

Seznamka Rande a VIP členství

Jak už jsme si řekli, registrace na seznamku Rande je bezplatná a všechny základní funkce máme úplně zdarma. Pokud však chceme využívat některé nadstandardní služby a ještě více zvýšit naši šanci na seznámení, můžeme si zaplatit VIP členství. VIP členství nabízí spoustu výhod – patří mezi ně např. menší množství reklam, větší adresář přátel a větší kapacita fotoalba, více prostoru pro deníček, kompletní statistiky hodnocení našeho portrétu, více smajlíků, archiv vzkazů a spousta dalších benefitů, které běžní uživatelé k dispozici nemají. Jakým způsobem si toto VIP členství můžeme aktivovat? První možností je aktivace formou SMS zprávy. Tímto způsobem si VIP členství můžeme aktivovat na 15 dní (za 30 Kč), 30 dní (za 50 Kč), 60 dní (za 79 Kč) a na 100 dní (za 99 Kč). Druhou variantou je platba přes internetové bankovnictví, bankovní převod, terminál Sazky, nebo složenku. Tento způsob je výhodnější – 40 dní vyjde na 50 Kč, 120 dní na 99 Kč a 250 dní na 199 Kč. Třetí a poslední možností je aktivace VIP členství pomocí kreditů (ty si můžeme koupit buď formou smsky nebo internetovým bankovnictvím, bankovním převodem, složenkou nebo u Sazky).

Další obsah Seznamky Rande

Na internetové seznamce Rande máme také ještě několik dalších kategorií, které nás mohou zaujmout. Pod položkou Další v hlavním menu si tak můžeme zobrazit aktuální horoskopy a biorytmus na dnešní den, podívat se na předpověď počasí ve všech krajích České republiky, nebo si zdarma stáhnout program Hlídač Ranďák. Díky tomuto programu tak budeme mít neustále přehled o tom, co je na seznamce Rande nového, jestli nám někdo nenapsal zprávu, kteří naši kamarádi jsou on-line, jestli někdo navštívil náš profil nebo jestli nemáme nabídku k seznámení.

Konkurenční internetové seznamky

Internetový seznamovací portál Rande.cz není jedinou webovou seznamkou v České republice. Kromě něj na českém trhu působí ještě několik dalších zajímavých seznamek, které stojí za zmínku. Mezi ty největší a nejoblíbenější patří Osudová seznamka Štěstí.cz. Tu najdeme na adrese http://www.stesti.cz/ a je zde zaregistrovaných více než sto tisíc mužů a žen z celé České republiky. Registrace na seznamku Štěstí je placená, takže se na ni registrují jen ti lidé, kteří to se seznamováním myslí skutečně vážně. Další známou seznamkou je Lidé.cz, která patří pod velký internetový portál Seznam.cz. Výhodou seznamky Lidé.cz je hlavně obrovské množství lidí, kteří jsou zde zaregistrovaní, protože stránku Seznam zdá prakticky každý český uživatel internetu a tak je zde opravdu velký výběr. Plusem je i spousta doplňkových funkcí, jako např. on-line hry atd. Mezi nejznámější české internetové seznamky patří ještě zábavní portál libimseti, který je oblíbený hlavně u mladších uživatelů. Kromě seznamování jsou zde také diskusní fóra, chaty včetně možnosti chatování přes webkameru a další funkce. Po nástupu Facebooku však popularita serveru libimseti.cz prudce poklesla a dnes už na něj chodí mnohem méně lidí než v minulosti.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací Rande.cz a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!